Projekt ČESKÉ-SVATBY.cz

Projekt ČESKÉ-SVATBY.cz

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám touto cestou představili náš nový a dlouhodobě připravovaný projekt: ČESKÉ-SVATBY.cz

Vzhledem k tomu, že naše agentura se kromě reklamní činnosti zabývá i realizací soukromých akcí – firemní večírky, narozeniny, svatební hostiny aj., rozhodli jsme se s našimi dlouholetými partnery, že pro Vás připravíme ucelenou nabídku se specializací zejména na svatby a svatební hostiny a rádi vám tak nabídli naše dlouholeté zkušenosti v této oblasti a zároveň pro vás připravili váš DEN D, na který se jen tak nezapomíná!

Projekt ČESKÉ-SVATBY.cz sdružuje dlouholeté obchodní partnery, se kterými pravidelně připravujeme nejrůznější akce – svatby, narozeniny apod. a máme tak vytvořenou skvělou organizační strukturu při realizaci právě vaší akce. Výhodou projektu je, že vám usnadníme práci se zajišťováním a hledáním různých dodavatelů a vy tak šetříte svůj čas. Klademe veliký důraz na profesionalitu všech zúčastněných partnerů a tak se nemůže stát, že bychom vám doporučili někoho, koho nemáme sami ověřeného.

GARANCE DOMLUVENÝCH CEN – největší výhodou našeho projektu je, že dohlížíme na to, aby jste dostali to nejlepší za předem dohodnuté ceny bez dalších skrytých investic! Jistě všichni víme, že svatební den je plánuje v dostatečném předstihu bez ohledu na cenový vývoj vstupních komodit. Tento problém nastává zejména u vstupních surovin na přípravu svatebního menu a restaurace Vám pak na poslední chvíli navýší rozpočet na domluveném menu.

GARANTUJEME, že zaplatíte pouze tolik, kolik bylo domluveno v cenové nabídce!


NABÍDKA PRO FIRMY A ŽIVNOSTNÍKY

Na stránkách ČESKÉ-SVATBY.cz nabízíme možnost inzerce pro firmy a živnostníky, kteří se orientují na přípravy svatebních dní a dalších kulturně-společenských akcí.

Nabídka inzerce platí pro: květinářství, půjčovny svatebních šatů, dj (deejay), dekoratéry, kadeřníky, stylisty, svatební koordinátory, fotografy, kameramany, svatební agentury a další.

V rámci rozvoje projektu je zde také možnost navázání další dlouhodobé spolupráce.