O NÁS

Společnost DAPRA DIRECT, s.r.o. (dříve Kdykoliv-cokoliv s.r.o.) působí pod současným názvem od roku 2015, kdy byla převzata novým vedením a současně došlo k rozsáhlé restrukturalizaci a to nejen v organizační struktuře, ale zároveň také o rozšíření původního portfolia společnosti, které tvoří tři základní větve společnosti – REKLAMNÍ AGENTURA, PÁRTY SERVIS, PŮJČOVNA & PRODEJ.

REKLAMNÍ AGENTURA

Jsme reklamní agentura s působností téměř po celé ČR, zejména Chrudim, Pardubice, Praha, Hradec Králové ale i Karlovarský kraj a Brno. Nabízíme téměř vše, co v tomto směru lze nabídnout – od grafiky po celé reklamní kampaně. Naše společnost se orientuje zejména na výrobu reklamních předmětů vč. potisku logotypem společnosti a grafické služby. Více o reklamní agentuře a její nabídce v sekci nabízíme.

PARTY SERVIS

Organizace soukromých (svatební hostiny, narozeninové oslavy, srazy spolužáků, aj.) a firemních akcí, vč. pořádání (popř. spolupráce) různých tématických kulturně-společenských akcí, které jsou spojeny především s mnohaletými zkušenostmi.

PŮJČOVNA & PRODEJ

Máme vlastní půjčovnu párty stanů, nabízíme prodej svatebních dekorací a doplňků, párty dekorace, přáníčka. Půjčovna zvukové a světelné aparatury a mnoho dalšího.

Doufáme, že i Vy se přidáte k desítkám spokojených zákazníků!

Za společnost

Ing. David Prachař