REKLAMNÍ PANELY

INZERUJTE NA DD-BOARDECH!

Buďte vidět na našich reklamních panelech DD-BOARD! Nabízíme reklamní plochy umístěné na veřejně dostupných a hojně navštěvovaných místech, zejména pak na dámských a pánských toaletách vybraných podniků! Naší snahou je docílit cílené reklamy zaměřené na pánské či dámské publikum, a to zejména se zaměřením na místní řemesla, služby a společnosti působící v lokalitě nebo regionu, ve kterém jsou reklamní panely umístěny.

Vyberte si provozovnu, panel, místo a inzerujte! Plakáty jsou aktualizovány vždy 1x měsíčně (doba pronájmu je vždy od 1.-26. v měsíci) a záleží pouze na Vás, jak dlouho budete chtít Vaši reklamní kampaň realizovat! Cena (viz. ceník níže) se vztahuje pouze na pronájem plochy a na náklady spojené s její realizací. Proto si můžete v průběhu dlouhodobého pronájmu reklamní plochy reklamní banner měnit (lze měnit pouze po ukončení měsíce s další aktualizací plakátů).

Přehled doporučených modulů

Základní rozdělení stránky je 96 x 77mm (1) a 77 x 77mm (2), viz. níže (obr. 1). Tyto moduly si můžete libovolně kombinovat.

Zde nabízíme přehled doporučených modulů. Budete-li si chtít objednat jinou konfiguraci reklamy, než námi nabízené moduly, připravíme pro Vás cenovou nabídku na míru.

 

ZAŘÍZENÍ S DD-BOARDy

Obecné informace RESTAURACE MONACO HOSPŮDKA POD KOPCEM
Adresa provozovny Škrovád 39, Slatiňany Škrovád 33, Slatiňany
Umístění toalety toalety
Počet panelů (pánské/dámské) 3 /2 3 /2
Náhled provozovny    

Staňte se i Vy naším partnerem! Máte restauraci, hospodu, sportoviště nebo jiné veřejné zařízení? Nabídněte i Vy nám své plochy! S nabídkou nás kontaktujte na obchod@dapradirect.cz

Jak inzerci objednat?

Uzavírka objednávek na umístění reklamy na další měsíc je vždy do 15. dne měsíce předcházející měsíci inzerce. Po tomto termínu nemusí být Vaše objednávka akceptovatelná a bude Vám navrhnut nový termín.

Poptávky a objednávky na reklamu

Objednávku společně s Vaším reklamním inzerátem (bannerem), který splňuje veškerá kritéria pro zpracování (viz. níže – podklady k tisku) zašlete na obchod@dapradirect.cz

Po obdržení a zpracování objednávky Vám bude zaslána smlouva o pronájmu.

Jak připravit podklady pro tisk?

Máte zvolen modul a nevíte jak nám zaslat data? Data pro tisk nám zašlete ve formátu PDF nebo EPS (přípradně JPG – vyjímečně). Veškteré texty a grafiku posílejte v křivkách! Řazení grafiky na arch si již zajišťujeme sami! V případě, že si nevíte rady, nebo chcete zaslat šablonu pro umístění vlastní grafiky, neváhejte nás kontaktovat.