PÁRTY SERVIS

SVATEBNÍ SERVIS

Připravujete se na svůj den D?

Rádi pro Vás zajistíme svatební hostinu a to od dekorace až po samotnou produkci. Naším cílem je poskytnout svatebčanům kompletní služby. Rádi Vám poradíme, jak svatební hostinu připravit, připravíme doprovodný program, ozvučení a moderování celé akce.

Stále nevíte kde svatební hostinu uspořádat? Hledáte profesionálního fotografa nebo kameramana či snad rozvoz hostů ze svatební hostiny? Neváhejte a kontaktujte nás!!!

 

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Připravujete se na oslavu narozenin? Nebo se chystáte na oslavu členů rodiny nebo kamarádu? Rádi pro Vás připravíme narozeninový program, ozvučení a moderování celé akce. Vybrat si můžete i z široké nabídky narozeninových dekorací, které naleznete v našem katalogu. To vše a mnohem více jen s DAPRA DIRECT s.r.o.

 

FIREMNÍ AKCE

Slaví Vaše firma životní jubileum? Pořádáte pro své zaměstnance nebo pro obchodní partnery večírek? Rádi Vám připravíme kompletní program, zajistíme cateringové služby, ozvučení, moderování i doporovodný program (vystoupení umělců – tanečnice, kejklíři, …)

 

 

GARDEN PARTY

Chcete uspořádat pro rodinu, kamarády nebo obchodní partnery zahradní párty se vším co k ní patří? Rádi pro Vás připravíme i tématické párty, které nadchnou všechny!

 

KARNEVALY

Rádi pro Vás připravíme různé karnevaly – pro děti i dospělé. Karnevaly jsou velice oblíbenou akcí, kdy se dokáže odvázat opravu každý a nezáleží na tom, zda se jedná o malé děcko nebo úředníka. Odvázat se v dnešní době chce každý. Rádi pomůžeme nebo připravíme kompletní program od A do Z.

 

KONCERTY

Víme, že prosadit se ve světě hudby je pro některé začínající umělce velký problém, zvláště, pokud za nimi nestojí hromada sponzorů, … Naše společnost čas od času připravuje pro koncerty nejen těchto umělců s cílem přivést do našeho regionu, města, vesnice – nějakou tu nevšední akci. Proto sledujte tyto stránky nebo náš facebook, kde vždy naleznete aktuální rozpis připravovaných koncertů.

 

SPECIÁLNÍ EVENTY

Na základě Vašeho přání připravíme a zrealizumeme Váš vlastní event. Máme zkušenosti s pyžamovou párty, motorkářskou a mnoha dalšími. Záleží jen na Vašich představách.

 

SPOLEČENSKÉ AKCE

Rádi se účastníme a pomáháme s realizací společenských akcí – plesy, výstavy, networkingové akce.

 

Dále:

  • Pro občany východočeského regionu připravujeme zajímavé kulturní akce, které jsou většinou zaměřeny na nějakou tématiku. Například:

  • > Koncerty regionálních umělců
  • > Výstavy výtvarníků a řemeslnických prací
  • > Vánoční jarmarky
  • > Veletrh svatebních příprav
  • > Veletrh firem
  • > Veletrh pracovních příležitostí v našem regionu aj.