NOVINKA! AKADEMIE DAPRA

NOVINKA! AKADEMIE DAPRA

Vážení parneři,

rádi bychom Vám představili novinku naší společnosti, aneb vracíme se ke starým kořenům. Jak někteří z Vás jistě vědí, před několika lety naše společnost začínala jako vzdělávací centrum (ještě pod značkou KDYKOLIV-COKOLIV, se zaměřením na doučování studentů – ČZU, VŠE,…). Ačkoli jsme původně od této služby upustili, vracíme se ZPĚT! Nyní se však zaměříme na celoživotní vzdělávání dospělých, zejména právnických a fyzických subjektů v oblasti daní, ekonomie, marketingu apod.!

Dnešní doba je velmi chaotická, co se týče různých legislativních změn a informovanost veřejnosti o těchto změnách je velmi nízká. V našich seminářích, školeních a kurzech se budeme zaměřovat na nové legislativní změny nejen pro podnikatele a to vždy pod vedením zkušených lektorů.

Tak například, víte, že v květnu přijde v platnost legislativa o ochraně dat, tzv. GDPR? Víte co to znamená a co Vás, jako podnikatele čeká? Tak nejen na takovéto změny Vás budeme připravovat!

Více informací se dozvíte v sekci AKADEMIE DAPRA, kde najdete aktuální rozpisy školení, materiály ke stažení, přihlášku na školení a mnoho dalších důležitých informací!