AKADEMIE DAPRA

DAPRA DIRECT s.r.o. pořádá semináře, kurzy a školení v rámci celoživotního vzdělávání se zaměřením na vzdělávání dospělých. Školení jsou tématicky přizpůsobené aktuálním požadavkům zákazníků. Zaměřujeme se zejména na kurzy v oblasti daní, ekonomie a marketingu. Na kurzech jsou probírány veškeré změny v daných oborech, novinky aj. V oboru daní a ekonomie, které jsou vhodné zejména pro účetní, podnikatele a účetní firmy, jsou nejčastěji probíranou látkou změny v DPH, DPPO a DPFO a závislé činnosti.

Charakter seminářů:
– okamžitá diskuze k přednášené problematice
– používání odborné literatury
– velká profesionální odbornost přednášejícího
– v ceně školení jsou zahrnuty potřebné materiály k výkladu, občerstvení, …

Již nyní připravujeme další školení! Termíny budou včas zveřejněny

DATUM TÉMA PŘEDNÁŠEJÍCÍ CENA OBSAZENOST Náhradníci
26.4. 2018  Ochrana dat GDPR
Mgr. Jan Mandát  1500,- 17/25  —
 
 

Materiály ke školení – ke stažení

Pozor! Dne 25. května přichází v platnost nová legislativa o ochraně dat, tzv. GDPR. Vzhledem k omezenému počtu posluchačů bude v případě zájmu pořádáno více termínů. Aktuálně je možné se přihlašovat pouze na termín 3.4. 2018! Děkujeme za pochopení.
Osnova semináře a další podrobnosti připravujeme.

Podání přihlášky a harmonogram seminářů

Dříve, než odešlete přihlášku:

Vyplňujete-li přihlášku jako firma, prosíme, aby jste uvedli: počet přihlášených osob a v poznámce uvedli jejich celá jména. Aby nedošlo k záměně.

Pokud se přihlašujete pomocí naší elektronické přihlášky a nepřijde Vám v blízké době zpětný e-mail o potvrzení, prosíme zkuste vyplnit přihlášku ještě jednou nebo využijete telefonický kontakt. Žádáme také ty, kteří dochází na naše školení pravidelně, aby nám nezapoměli při registraci účastníků (v den školení) poskytnout kontaktní informace. Těmto lidem bude chodit rozpis školení pravidelně.

Místo konání a časový rozvrh

Střední zemědělská a Vyšší odborná škola,

Poděbradova  ul. 842, CHRUDIM (ukaž na mapě)

8:30 – 9:00 Registrace účastníků

9:00 – 14:00 Přednáška

PŘIHLÁŠKA NA ŠKOLENÍ ZDE